Breaking news: Complete range aan opsluitoplossingen
Breaking news: Complete range aan opsluitoplossingen
We zijn trots om aan te kondigen dat Bos Machines officieel dealer is geworden van AMS Automazioni uit San Marino!
Met deze samenwerking versterken we ons portfolio met de innovatieve TitanPress – een semi-automatische opsluitbank die perfect past tussen onze bestaande systemen:
✅ Manuele oplossingen: Duin opsluitbanken (gebouwd door H&M Machines)
✅ Semi-automatisch: TitanPress van AMS Automazioni
✅ Volledig geautomatiseerd: Onze eigen PressMaster Pro en Ultra
De TitanPress biedt de idealeoplossing om slim te automatiseren en uw productieproces te optimaliseren.
AMS Automazioni staat niet alleen bekend om de TitanPress, maar biedt ook diverse innovatieve oplossingen voor uw afmontageproces. Bijvoorbeeld voor het automatisch aanbrengen van kaderprofielen of clips voor hout-alu kozijnen. Hiermee kunnen we u nog beter ondersteunen bij het optimaliseren van uw gehele productieproces.
Natuurlijk met de kennis, service en ondersteuning die u van ons gewend bent – volledig in lijn met onze kernwaarden: Precision. Partnership. Progress.
Benieuwd wat de TitanPress en andere AMS-oplossingen voor uw productie kunnen betekenen? Neem contact op met Andre, Erik of Niek voor een vrijblijvend advies.